Dealer BMW Dynamic Motors Toruń.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Dynamic Motors Toruń.

Dealer BMW Dynamic Motors Toruń.

Firma powstała na początku 2010 roku otwierając pierwszy salon BMW Dynamic Motors w Bydgoszczy na ulicy Fordońskiej 264, wchodząc w skład autoryzowanej sieci dealerskiej BMW. Grudniu 2012 roku powstał kolejny salon tym razem w Toruniu na ulicy Olimpijskiej 8, który we wrześniu 2022 r. został przeniesiony na ul. Toruńską 64 w Lubiczu Dolnym. W połowie 2016 roku został otwarty nowy salon Dynamic Motors w Bydgoszczy na ulicy Toruńskiej 272a a w 2019 powstał kolejny salon Dynamic Motors w Płocku przy ulicy Wyszogrodzkiej 134. 

W ramach działalności oferujemy klientom:

Sprzedaż samochodów nowych i używanych marki BMW w tym elektryczne BMW I, oraz motocykle BMW. Posiadamy ponadto autoryzację na sprzedaż aut BMW M. Nasi doradcy profesjonalnie pomogą Państwu wybrać najbardziej pożądane opcje wyposażenia samochodu, poinformują o szczegółach zakupu oraz dokładnie wytłumaczą jak w pełni wykorzystywać możliwości samochodów BMW. Nasi specjaliści od ubezpieczeń kredytów i leasingów pomogą Państwu sfinansować zakup samochodu oraz bezpiecznie korzystać ze swojego pojazdu

Oddając samochód do naszego serwisu mogą być Państwo pewni, że oddają go w fachowe ręce. Dysponujemy jednym z największych, profesjonalnie wyposażonym, zapleczem technicznym, dającym możliwość pełnego zakresu świadczonych usług. Posiadamy 7 stanowisk mechanicznych, 2 diagnostyczne  i 1 oddzielne stanowisko dla napraw samochodów elektrycznych. Wykonujemy pełen serwis mechaniczny, gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie prace wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników BMW dlatego też gwarantujemy, iż jakość naszych usług spełni Państwa oczekiwania.

W 2019 roku otworzyliśmy największe w regionie centrum lakiernictwa samochodowego CLS, które mieści się na ulicy Fordońskiej 333. To najnowocześniejszy certyfikowany serwis tego typu w województwie kujawsko-pomorskim. Świadczymy tam usługi na najwyższym poziomie nie tylko dla samochodów BMW, ale także innych marek. Wysoką jakość i standardy usług potwierdza uzyskany Certyfikat Blacharsko-Lakierniczy BMW Polska. Klienci korzystający z serwisu mają do dyspozycji samochody zastępcze BMW. Wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze odbywają się bezgotówkowo. Pewność i wysoką jakość usług zapewnia nowoczesny sprzęt oraz profesjonalna, wyszkolona kadra pracowników.  

Oferta nasza obejmuje również szeroki asortyment oryginalnych akcesoriów (w tym najnowszych kolekcji ubrań BMW), części zamiennych jak i środków czyszczących BMW oraz MINI. Wszystkie zakupione u nas części podlegają gwarancji co daje pewność iż będą Państwo zawsze bardzo zadowoleni z naszych produktów i usług.

Cała załoga Dynamic Motors dokłada wszelkich starań, aby spełniać najwyższe standardy jakości obsługi oraz aby każdy klient był bardzo zadowolony z wizyty w salonie.

Dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas darzycie. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby wciąż podnosić nasze standardy obsługi gwarantując najwyższy poziom Państwa zadowolenia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi lub sugestie, dotyczące naszej obsługi prosimy o kontakt. Nasze salony to nie tylko niesamowitej jakości samochody i motocykle. To przede wszystkim życzliwi i kompetentni pracownicy - osoby, które z chęcią rozmawiają, doradzają i starają się pomóc w najlepszy możliwy sposób. Filozofia pracy zespołu w salonie BMW opiera się na zrozumieniu, że każda osoba przekraczająca próg naszego salonu staje się naszym Gościem. W naszym salonie każdy klient jest osobą o kluczowym znaczeniu dla całego zespołu. Każdy problem naszego Gościa jest traktowany poważnie i z troską. Głównym celem naszej pracy jest bycie kompetentnym w każdym działaniu oraz troska o naszych Gości.

 

Odwiedź nas i odkryj luksus BMW w naszych salonach.

ZAPRASZAMY!